Sanayi Rehberi Hizmete Başladı

Keşan Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanlığı olarak, Keşan Ticaret Sanayi Odası ile birlikte organize ettiğimiz "Sanayi Sitesi Dijital Rehberi" çalışmasını başarıyla tamamlamış bulunuyoruz.

 
Sitemizde ticari hayatını sürdüren 500'ün üzerindeki işletmemizin müşteri sayılarıyla birlikte tanınırlık ve bilinirliklerini arttırmayı hedeflediğimiz bu çalışmanın sitemiz ekonomisine değer katacağı inancındayız.
 
Bölgenin en büyük sanayi sitesi konumunda olan Keşan Küçük Sanayi Sitesi'nin önemini her geçen gün daha iyi anlıyoruz. Yaklaşık 4 bin kişiye istihdam sağlayan sitemiz ciddi bir kobi merkezi konumundadır. Bu anlamda sitemiz sadece Keşan'a değil tüm bölgesine hizmet vermektedir.
Hazırlanan bu Dijital Sanayi Rehberi web sayfasında, sitemizde mevcut olan işletmelerin faaliyet alanları sektör sektör ayrılıp müşterilerin sorunlarına hızlı çözüm bulmak amaçlanmıştır. Ayrıca rehberimizde bloklar ve blok içerisinde yer alan işletmelerimizde ayrıntılı bir biçimde gösterilmiştir. Tanıtım rehberi sayesinde müşteri aradığı firmayı kolaylıkla bulup irtibata geçebilecektir.
 
Bu yararlı çalışmada emeği geçen Keşan Ticaret ve Sanayi Odası yetkililerine, Yazılım ve yüklenici firma konumundaki Arslan Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. Çalışanlarına, Sanayi Sitesi Kooperatifi çalışanlarına ve dijital içerik oluşturmada emeği geçen tüm herkese çok teşekkür ediyor, rehberin bölgeye ve sitemize hayırlı olmasını diliyoruz.
 
Salim ŞEVİK
Keşan Küçük Sanayi Sitesi Koop. Başkanı